Doktorlarımız

Dt. Mehmet Yavuz

STAF HEKIM

Diş Hekimimiz Mehmet Yavuz 1994 yılında Kırşehir’de doğmuştur. Çukurova Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesinden mezundur(2013-2019). Diş hekimliğinin birçok dalında tecrube edinmiş Dr. Yavuz, 2020 yılında 360 polikliniğinin mesul müdür görevini üstlenmiştir.

Dr. Sena Dönmez​

Protez Uzmanı

Protez Uzmanı Dr. Dt. Sena Dönmez,1986 yılında Diyarbakır’da dogmustur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde bitirmiş ve doktorasını da yine İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır.  12 yıllık diş hekimliği tecrübesi ile çeşitli polikliniklerde de yer almıştır.

Dr. Tansu Uzel

çene cerrahı

Uzman Diş Hekimimiz Tansu Üzel, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra(2010), İstanbul Medipol Üniversitesinde de Ağız ve Çene Cerrahisi bölümündeki eğitimini başarıyla tamamlamıştır(2016). Diş cerrahisi, estetik cerrahi, genel diş hekimliği ve dolgu enjeksiyon alanlarında hizmet vermektedir.

Dt. Özlem Yaşar

STAF HEKIM

Diş Hekimimiz Özlem Yaşar, 1986 yılında Sinop’ta doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi(2003-2008) mezunudur. 13 senedir diş hekimliğinin her alanında tecrübe edinmiştir.

Dt. Peri Pelda Bozan

STAF HEKIM

Diş hekimimiz Peri Bozan Diyarbakır’da doğmuştur. Lise öğrenimini Bingöl Fen Lisesi’nde tamamlamış olup, üniversite eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. 3 yıla yakın süredir mesleğin her alanında hizmet vermektedir.

tr_TRTürkçe