Son güncelleme: Aralık 2, 2022 360 Dental (“biz”, “biz” veya “bizim” tarafından işletilen https://360bakirkoy.com web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Koşullarını (“Koşullar”, “Kullanım Koşulları”) dikkatlice okuyun. “).

Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Hizmet’i kullanarak, bu Şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri ve onun lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca ‘nın mevcut bu tür herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler üzerinde veya bunlar aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Fesih

Şartları ihlal etmeniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden Hizmetimize erişimi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Şartların doğası gereği fesihten sonra geçerli olması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sonra da geçerli olacaktır.

Sorumluluk Reddi

Hizmeti kullanımınızın riski tamamen size aittir. Hizmet, “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” temelinde sağlanmaktadır. Hizmet, zımni ticari elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans süreci dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın sağlanır.

Geçerli Yasa

Bu Koşullar, kanuni ihtilaf hükümlerine bakılmaksızın Türkiye kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve Hizmetle ilgili olarak aramızda daha önce var olabilecek tüm sözleşmelerin yerine geçer ve onların yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmetimizi kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.